Електричний конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА-0,5/230 С2 (МШ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОНВЕКТОРИ ОПОПЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕРМІЯ ЕВНА-0,5 КВТ (МШ) ОПИС.
ЕВНА-0,5/230 С2 (мш) — електроконвектор настінний з автоматичним регулюванням температури в приміщенні, м — без регулятора потужності, ш — зі штампованою решіткою. Електроконвектор настінний "ТЕРМІЯ" призначений для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігрівання житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення завдяки природній конвекції повітря. Конвектор вирізняється елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю встановлення, можливістю експлуатації без постійного нагляду. Висока надійність і безпека гарантуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛІ:
- Виробник: Термія
- Тип: конвектор
- Потужність, кВт: 0,5
- Нагрівальний елемент: Zig-Zag (гольчастий)
- Встановлення: настінний, підлоговий
- Розмір приміщення (за висоти не більш ніж 3 м), м2: 5 (основного нагрівання), 8 (додаткове нагрівання)
- Кількість режимів обігрівання: 1
- Мобільність: стаціонарне встановлення, вільне переміщення
- Розміри (ВхШхГ), мм: 450x400x110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 450 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 110 мм |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 998 ₴


