Конвектор електричний DOMOTEC MS-5904

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики Конвектор DOMOTEC MS-5904
| Виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип керування | Механічне |
| Стан | Нове |
Опис Конвектор DOMOTEC MS-5904
Кількість режимів роботи 3
Споживана потужність (Вт)2000
Країна виробник Китай
Тип керування Механічне
Основні характеристики Конвектор DOMOTEC MS-5904
| Виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип керування | Механічне |
| Стан | Нове |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
- Ціна: 2 560 ₴

