Нагрівач конвектор електричний Rotex RCX201-H Turbo з вентилятором

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення — 220-240 В, 50 Гц,
Потужність 750/1250/2000 Вт,
3 ступені нагрівання,
Turbo вентилятор,
автоматичний контроль температури, регульований термостат, світловий індикатор, захист від перегрівання,
площа обігріву 30 м2,
можливість встановлення на стіну, ніжки в комплекті, ручки для перенесення
Характеристики
Потужність, Вт-2000
Тип керування — механічний
Захист від перегрівання-Так
Кількість ступенів нагрівання — 3
Особливості — Turbo вентилятор
Розмір виробу з ніжками (ВхШхГ), мм-580*420*200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 580 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 3 528 ₴



