Конвектор електричний Леміра ЕВУА — 2,0/220-(і) універсальний 2000 Вт

Електроконвектор універсальний Леміра ЕВУА-2,0/220-(і) з голчастим нагрівальним елементом це універсальний електричний нагрівач конвективного типу, призначений для встановлення в житлових приміщеннях.
Електроконвектор працює за принципом природної конвекції повітря й рівномірного розподілу тепла з максимальним комфортом і швидкістю (ДСТУ ГОСТ 16617: 2011), а голчастий нагрівальний елемент не спалює кисень у приміщенні.
Конвектор Леміру вироблено в бризкозахищеному виконанні (IP24).
Електроконвектор універсальний і може бути розміщений як на підлозі, так і на стіні, оскільки він легко монтується на стіні спеціальним кронштейном або встановлюється на опори.
Для економії електроенергії конвектор ЕВУА-2,0/220-(і) обладнаний термостатом для встановлення й автоматичної підтримки бажаної температури в приміщенні, а також системою плавного регулювання потужності та обмежувачем температури вихідного повітря.
Загальні характеристики:
- Напруга — 230 В
- Частота - 50 Гц
- Споживана потужність — 2,0 кВт
- Клас захисту від ураження електричним струмом — II
- Площа обігрівання — 20 м2
- Тип нагрівального елемента — стрічковий (гольчастий)
- Термостат — механічний
- Регулювання потужності — плавне
- Захист від перегрівання — є
- Захист від замерзання — є
- Матеріал — сталь, емалеве покриття
- Колір корпусу — білий
- Спосіб встановлення — підлоговий, настінний
Комплектація
- ніжки (для підлогового встановлення) і кронштейн (для настінного встановлення)
- Розміри в пакованні — 772х474х120 мм
- Виробник — Леміра (Україна)
- Гарантія — 5 років
Виробник: Леміра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 474 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 120 мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 772 мм |
- Ціна: 3 998 ₴


