Нагрівач газовий, інфрачервоний газовий пальник, портативний нагрівач MIR 3.4 КВТ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий пальник (нагрівач) призначена для обігрівання та підтримки комфортної температури в приміщеннях до 40 м2. Працює цей пальник від балонного газу пропан-бутан через шлангове з'єднання. Конструкція пальника невигадлива та проста, всередині металевого корпусу пальника встановлено керамічний елемент, через який проходить газ і згоряє випромінюваючи інфрачервоне світіння. У процесі роботи пальники немає відкритого полум'я, її безпечно використовувати в будинку, машині та туристичному наметі. Поверхня пальника нагрівається до 1000 градусів. На ній можна готувати та підігрівати воду та їжу, для цього розмістіть посуд на решітку пальника.
Особливості :
- Мобільність і зручність у використанні
- Високий ККД: інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат завдяки прямому тепловому випромінюванню та вторинному від нагрітих поверхонь.
- Економність: найдешевше джерело енергії. Мінімальна витрата палива.
- Екологічність: екологічно чиста кераміка
технічні характеристики :
- Номінальна теплова потужність: 3.4 кВт
- Витрата газу: до 200 г/год
- Номінальний тиск газу: 30 барів
- Температура випромінювальної поверхні пальника : 800-1000℃
- Габаритні розміри ДхШхВ: 240х175х100 мм
- Вага: 1,650 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мір |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1.65 кг |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Глибина | 240 мм |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
- Ціна: 2 350 ₴



