Газовий інфрачервоний нагрівач MIR 3 кВт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Газовий пальник застосовується для обігрівання не житлових приміщень, гаражів, теплиць із природною або примусовою вентиляцією, а також для приготування їжі.
- Теплова потужність пальника 3 кВт.
- Паливо пропан/бутан
- Витрата пальника становить 0.22 кг/год.
- Обігріває приміщення загальною площею до 30 квадратних метрів.
- Розміри: висота 6 см, ширина 17 см, довжина 23,5 см
- Вага 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Нове |
| Довжина | 235 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Глибина | 235 мм |
| Витрата палива | 0.22 л/ч |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Типи палива | Газ |
| Витрата газового палива | 220 г/год |
| Тип обладнання | Пальник |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип палива, що використовується | пропан/бутан |
| Плита | Да |
- Ціна: 2 498 ₴


