Туристичний інфрачервоний нагрівач Nurgaz NG310 на кронштейні

Газовий нагрівач Nurgaz Buyuk Soba NG310
Купуючи пальник «Kamr Sova» Nurgaz, Вам необхідно ще придбати невеликий газовий балон, який можна заправити на будь-який АЗС.
Призначені для роботи з редуктором на стандартному балоні т.м. Rudyy, або подібних із різзю 21,8 мм, як на побутових балонах.
Керамічний нагрівач, пальники інфрачервоного випромінювання «Kamr Sova» Nurgaz Камр Сова Нургаз 3000 Вт застосовуються для:
- опалення виробничих, комунальних, сільськогосподарських приміщень із природною вентиляцією
- Підігрівання картера двигуна автомобіля в зимових умовах
- Нагрівання господарських фермерських будівель
- Нагрівання виробничих ділянок підприємств
- Нагрівання гаражів, ремонтних майстерень, складських приміщень
- Нагрівання теплиць.
Основною відмітною особливістю є використання як випромінювача інфрачервоного пальника кераміки, яка забезпечує довговічність роботи, рівномірність поширення полум'я всередині випромінювача (без спалаху), немає відкритого полум'я і як наслідок безпеки роботи.
Застосування:
- газовий пальник закріпити та підсідати до газового балона, підпалити полум'я сіркою або запальничкою. Керамічна панель почне випромінювати тепло завдяки інфрокрасному випромінюванню, відкритому вогню немає.
Розміри нагрівача:
- ширина — 31 см
- висота — 24 см
Розміри керамічної частини:
- шина — 18 см;
- висота — 14 см.
Виробництво Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nurgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 245 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 80 мм |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Витрата газового палива | 220 г/год |
| Витрата палива | 0.22 л/ч |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Типи палива | Газ |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 2 461 ₴





