Зарядний пристрій для акумуляторів 12 В постійного струму

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для заряджання акумуляторів 12 В постійного струму.
Складається з роз'єму, перетворювача з 220 В на 12 В, і звичайної вилки, що під'єднується до розетки 220 В змінного струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість заряджуваних акумуляторів одночасно | 1 шт |
| Напруга заряджання | 12В |
| Харчування | 220 В |
| Ток заряда | 1 А |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 310 ₴


