Автомобільний відеореєстратор-дзеркало L-9001, LCD 3.5'', 1080P Full HD

Характеристики
Розмір дисплея: 3.5"
Тип екрана: TFT
Роздільна здатність: 1920х1080P, 1280х720P
Відеокодек: mov
Циклічний запис: є
Підтримка карт: пам'яті microTF до 32GB
Інтерфейси: miniUSB, AV-IN, TF
Вбудована пам'ять: 1024MB
Підтримка карт пам'яті: SD до 32 Гб (не входить до комплекту)
Кут огляду: 170 градусів ширококутний об'єктив із високою роздільною здатністю
Підтримка: Motion Detection
Підтримка: Parking Control
Встановлення дати та часу
Живлення: від мережі авто 12V-24V/ вбудований акумулятор 450mHA
Комплектація: реєстратор, силіконові кріплення 2 шт., кабель для заряджання від прикурювача, інструкція англійською мовою
Додаткові характеристики: мультимовний, автоматичний запис, режими записування: циклічна, за датчиком руху, вбудований мікрофон і динамік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FULL |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість камер | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | MOV |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Діагональ екрана | 3.5 дюйма |
| Довжина | 300 мм |
| Кут огляду | 120 град. |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 968 ₴






