Автомобільний відеореєстратор-дзеркало L-9003, LCD 4.3", TOUCH SCREEN, 2 камери, 1080P Full HD

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Роздільна здатність: 1920х1080, 1280х720
Відеокодек: mjpeg
Підтримка карт пам'яті: microTF до 32GB
Інтерфейси: miniUSB, AV-IN, TF
Кут огляду: 120
Розмір екрана: 4.3"
Тип екрана: РК
Передня камера: 1920х1080
Задня камера: 854х480
Живлення: від мережі авто 12V-24V/ вбудований акумулятор
Комплектація: реєстратор, ЗП 12V, задня камера, інструкція англійською мовою
Розміри 310x75x30 мм
Додаткові характеристики: мультимовний, автоматичний запис, вбудований мікрофон, TOUCH SCREEN, режими записування: циклічний, за датчиком руху, G-sensor. Функції HDR і паркінги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FULL |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | MJPEG |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Діагональ екрана | 4.3 дюйма |
| Довжина | 310 мм |
| Кут огляду | 120 град. |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 1 920 ₴




