Автомобільний відеореєстратор T672, LCD 4", TOUCH SCREEN, 2 камери, 1080P Full HD, металевий корпус

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Підтримка карт пам'яті: microSD до 32 Гб
Роздільна здатність: max 1080P
Відеокодек: avi
Мультимовний: російська, англійська, німецька, італійська, китайська тощо.
Кут огляду: 170°
Розмір екрана: 4"
ІЧ-підсвітка: немає
Акумулятор: 300mAh
Інтерфейси: mini USB, SD
Камера заднього огляду: 3 megapixel
Розмір: 110х60х30 мм
Комплектація: реєстратор, кронштейн, шнур живлення від 12 V, камера заднього огляду, інструкція англійською
Додатково: дата, час, автовимкнення, детектор руху, TOUCH SCREEN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FULL |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | AVI |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Діагональ екрана | 4 дюйми |
| Довжина | 110 мм |
| Кут огляду | 170 град. |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 263 ₴





