Автомобільний відеореєстратор X600, LCD 4", Angel Lens, камери, 1080P Full HD, металевий корпус

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Тип живлення — акумуляторний
Матеріал-Пластик + метал
Роздільна здатність — 11920х1080
Відеокодек-AVI
Підтримка карт пам'яті — до 32 GB
Інтерфейси-miniUSB, роз'єм для камери
Кут огляду — 170
Розмір екрана — 4"
Передня камера-1920х1080
Задня камера — 640x480
Живлення — від мережі авто 12V/вбудований акумулятор 300mAH
Комплектація-реєстратор, ЗП 12V, кронштейн, задня камера, кабель 5.5м
Розміри — 114х63х32 мм
Додаткові характеристики
Лінза класу А+.Формат знімка:Jpeg. Автоматичне записування, режими записування: циклічна безшовна, за датчиком руху. Є G-sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення під час пуску двигуна. Функції HDR і паркінги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | AVI |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 мм |
| Діагональ екрана | 4 дюйми |
| Довжина | 114 мм |
| Кут огляду | 170 град. |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 1 935 ₴







