Автомобільний відеореєстратор 258, LCD 2.4", VGA, 1080P Full HD

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Тип живлення — акумуляторний
Зарядний застряг 12V-є
Матеріал-Пластик
Роздільна здатність — 1280х960
Відеокодек-avi
Підтримка карт пам'яті — до 32 GB
Кут огляду — 170
Живлення — від мережі авто 12V/вбудований акумулятор
Комплектація-відеореєстратор, ЗП 12V, кронштейн.
Розміри — 65х30х70 см
Додаткові характеристики
Формат снимка:Jpeg. Автоматичне записування, режими записування: циклічна безшовна, за датчиком руху. Є G-sensor, вбудований мікрофон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FULL |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | AVI |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Діагональ екрана | 2.4 дюйма |
| Довжина | 65 мм |
| Кут огляду | 170 град. |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 655 ₴







