Автомобільний відеореєстратор-дзеркало L-9002, LCD 4.3', 2 камери, 1080P Full HD

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Тип живлення — акумуляторний
Зарядний застряг 12V-є
Матеріал-Пластик
Роздільна здатність — 1920х1080, 1280x720
Відеокодек-avi
Підтримка карт пам'яті-TF до 32GB
Вбудована пам'ять-1024Mb
Розмір вбудованої пам'яті — 1024Mb
Інтерфейси-miniUSB, роз'єм для камери
Кут огляду — 170
Розмір екрана — 4.3"
Тип екрана-ЖК
Передня камера-1920х1080
Задня камера — 640х480
Живлення-від мережі авто 12V-24V/ вбудований акумулятор 450mAH
Комплектація-реєстратор, ЗП 12V, кронштейн, задня камера
Розміри — 305x82x38 мм
Додаткові характеристики
Лінза класу А+.Формат знімка:Jpeg. Автоматичне записування, режими записування: циклічна безшовна, за датчиком руху. Є G-sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення під час пуску двигуна. Функції HDR і паркінги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | AVI |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Діагональ екрана | 4.3 дюйма |
| Довжина | 305 мм |
| Кут огляду | 170 град. |
| Ширина | 82 мм |
- Ціна: 1 646 ₴




