Шина для бензопили Makita (35 см, 52 зубців) (k04646)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопилки Husqvarna и інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Шина для бензопили Makita (35 см, 52 зубців) (k04646)
| Кількість ланок | 52 |
| Крок | 3/8 |
| Товщина | 1.3 см |
| Довжина: | 45 см |
Шина або як її ще називають пиляльне полотно, є невіддільним атрибутом бензопили. Разом із ланцюгом він входить до складу різальної гарнітури. Щоб уникнути зламання шини потрібна постійна та обов'язкова мастило якісним маслом.

АРТ 8092
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 52 шт. |
| Фірма бензопилки | Makita |
| Крок ланцюга | 3/8" |
- Ціна: 425 ₴

