Шина для бензопили (50 см, 78 зубців) (k04642)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Шина для бензопили (50 см, 78 зубців) (k04642)
| Кількість ланок | 78 |
| Крок | 0.325 |
| Товщина | 1.5 см |
| Довжина: | 50 см |
Шина або як її ще називають пиляльне полотно, є невіддільним атрибутом бензопили. Разом із ланцюгом він входить до складу різальної гарнітури. Щоб уникнути зламання шини потрібна постійна та обов'язкова мастило якісним маслом.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 78 шт. |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 601 ₴

