Цепь Champion 54 звена, 27 зубов 3/8 (1.3 мм) (k04629)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Цепь Champion 54 звена, 27 зубов 3/8 (1.3 мм) (k04629)
| Кількість ланок | 54 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Толщина паза | 1.3 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
- Ціна: 425 ₴

