Ланцюг на бензопилу з гартованим зубом (64 ланки, 32 зуби, PM 0.325, 1.3 мм) (k04626)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Ланцюг на бензопилу з гартованим зубом (64 ланки, 32 зуби, PM 0.325, 1.3 мм) (k04626)
| Кількість ланок | 64 |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Толщина паза | 1.3 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 64 шт. |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Ціна: 467 ₴

