Ланцюг 56 ланок, 28 зубів, крок 3/8 (1.3 мм, гартований зуб) (k04598)

340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: k04598
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Ланцюг 56 ланок, 28 зубів, крок 3/8 (1.3 мм, гартований зуб) (k04598)
| Кількість ланок | 56 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Толщина паза | 1.3 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 56 шт. |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Ціна: 340 ₴

