Ланцюг для висоторізу 44 зуби (3/8, 1.3 мм) (k04595)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Ланцюг для висоторізу 44 зуби (3/8, 1.3 мм) (k04595)
| Кількість зубів | 44 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Толщина паза | 1,3 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Ціна: 282 ₴

