Ланцюг 72 ланок, 36 зубів, крок 0.325 (1.5 мм, гартований суперзуб) (k04610)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весь асортимент запчастин для Бензопил і інших інструментів ви знайдете на нашому сайті.
Ланцюг 72 ланок, 36 зубів, крок 0.325 (1.5 мм, гартований суперзуб) (k04610)
| Кількість ланок | 72 |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Толщина паза | 1.5 мм |

АРТ 4249
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
- Ціна: 616 ₴

