Шатун на компресор 12*23*85 k02513

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Величезний вибір Шатун на компресор Ви знайдете на нашому сайті
Шатун на компресор 12*23*85 k02513
Шатун передає рух від колінвала до поршня циліндра компресора. Цей пристрій призначений для ремонту механічної частини компресора.

| Діаметр посадки пальця | 12 мм |
| Діаметр посадки колінвала | 23 мм |
| Відстань між центрами отворів | 85 |
| Довжина: | 109,5 мм |
| Габаритна довжина | 135 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запчастину |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 251 ₴

