Шатун на компресор 12*20*85 k02505

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Величезний вибір Шатун на компресор Ви знайдете на нашому сайті
Шатун на компресор 12*20*85 k02505
Литий, виготовлений з алюмінію.
Шатун передає рух від колінвала до поршня циліндра компресора.

| Діаметр посадки пальця | 12 мм |
| Діаметр посадки колінвала | 20 мм |
| Відстань між центрами отворів | 85 мм |
| Довжина: | 110,5 мм |
| Габаритна довжина | 134,5 мм |
| Товщина | 12 мм |
АРТ 167
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запчастину |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 188 ₴

