Поршень компресора Intertool PT-0040 (D = 90, H = 70) k02501

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Величезний вибір Поршневих кілець для компресора Ви знайдете на нашому сайті
Поршень компресора Intertool PT-0040 (D = 90, H = 70) k02500
Діаметр поршня 51 мм. Литий, виготовлений з алюмінію.

| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Висота | 49,5 мм |
| Діаметр під палець | 12,5 мм |
| Ширина проточок під кільця | 3/2,5/2,5 |
IDK - 8747
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запчастину |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Поршень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 544 ₴

