Замок на китайські двері круглий ригель універсальний

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус врізного замка Універсальній призначений для установки в двері виробництва Китай.
Корпус реверсивний, має привід для підключення тяг.
На цей корпус встановлюється і фурнітура на планці, яку ви можете знайти у нас.
Хід штирів 20мм, діаметр штирів 16,5 мм Хід тяг 16мм.
Корпус обладнаний нічником, його діаметр і хід такою ж, як і основних тяг, торцева планка кріпиться до полотна дверей через чотири кріпильні отвори, кріплення в комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество механизмов | 1 |
| Количество направлений запирания | 3 |
| Количество ригелей | 4 |
| Количество точек запирания | 3 |
| Открытие блока | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип запирания | Основной |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Выход вертикальных тяг | 16.5 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Межосевое расстояние | 68 мм |
- Цена: 540 ₴



