Секрет на накладний замок Атлант Шо-40

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секрет на накладний замок Атлант Шо-40 опис:
Цей циліндровий механізм встановлено на накладні замки Атлант автомати Білоруського заводу.
Щоб не змінювати весь замок при поломці секрету, ви можете придбати окремо вставку, яка в кілька разів дешевша від замку і ваш замок прослужить ще багато років.
Комплектація:
У комплекті є п'ять ключів.
Розміри:
Відстань між отворами кріплення 25 мм, діаметр 23 мм, діаметр зовнішньої спідниці 25 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 мм |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Диаметр | 23 мм |
| Длина | 60 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество ключей в комплекте | 5 шт |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Цилиндр |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 420 ₴





