Секрет на електрозамок ATIS англійський

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секрет на електрозамок ATIS англійський призначений для зачинення накладних замів різних типів, зокрема й електормеханічних.
Секрет виготовлений із латуні, хвіст і кріпильні болти дають змогу встановити секрет на двері завтовшки до 90 мм.
Під час купівлі цього секрету на заміні раніше потрібно звернути увагу на розташування хвоста секрету щодо кріпильних болтів, у цьому секреті хвіст розташований не по центру болтів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Латунь |
| Производитель | Atis |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Цилиндр |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 30 мм |
| Длина | 100.5 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество ключей в комплекте | 5 шт |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 790 ₴










