Циліндр накладного замку Карболит 5 см

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секретний механізм призначений для встановлення на гаражний замок виробництва "Харківський верстатобудівний завод". Гаражний замок має два циліндри, виготовлені з карболіту, для відкриття необхідно вставити ключ у циліндр розташований зверху, механізм секретності верхнього циліндра дисковий (фінський). Повернувши ключ засув замку відпускається, після чого необхідно вставити другий ключ англійського типу в механізм секрету англійського типу розташований внизу, повернувши ключ запірний ригель відкриється. Для даної моделі замку є тільки циліндр розташований зверху (дисковий).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Цилиндр |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 30 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 1 100 ₴




