Ручка роздільна TREND BL-24 чорний

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дверна ручка Ajax серії JK призначена для установки на міжкімнатні та вхідні внутрішні двері. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані і відповідає 1 класу ГОСТ.
- Ресурс експлуатації - більше 150 000 циклів відкривання / закривання.
- Матеріал виготовлення - алюміній.
- Покриття - гальванічне.
- Діаметр розетки - 52 мм.
- Довжина квадрата - 8 х 105 мм.
- Тип кріплення ручки - саморізи або стягнуті гвинти.
- Фіксація декоративного кільця - різьбова.
- Гарантія - 12 місяців.
| Комплектация | |
|---|---|
| Ключи | Нет |
| Количество ручек | 2 |
| Наличие замка | Нет |
| Саморезы | Да |
| Стяжка в сборе | Да |
| Шестигранный ключ | Да |
| Основные | |
| Материал розетки/планки | Алюминий |
| Материал ручки | Алюминий |
| Механизм действия ручки | Нажимная |
| Назначение дверной ручки | Для входной двери/для межкомнатной двери |
| Назначение ручки | Дверная |
| Покрытие | Гальваника |
| Производитель | Ajax |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Накладной |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ручки | На розетке |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота розетки/планки | 10 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр розетки | 49.5 мм |
| Длина ручки | 128 мм |
| Ширина розетки/планки | 51.5 мм |
| Ширина ручки | 10.2 мм |
- Цена: 736 ₴






