Замок врезной крестообразный Fuaro 200 F CP хром, 3 ключа

Опис
Врізний замок Fuaro 200 F із хрестовим циліндровим механізмом. Підходить для встановлення на дерев'яні та легкі металеві двері. Секретність замку становить 55 000 комбінацій. Виліт ригеля: 21 мм. Бексет: 45 мм. Ширина лицьової планки: 21 мм. У комплектацію входять: планка у відповідь, декоративна накладка, 3 ключі. Колір: хром.
Технічні характеристики
Виробник FUARO
Країна Китай
Вага 425 г
Гарантія 1 рік
Габарити інд уп-ки (ШхГхВ) 105x90x30 мм
Тип упаковки Коробка
Матеріал Сталь
Тип дверей Для дерев'яних, металевих дверей
Вага дверей Не має значення
Товщина дверей Для будь-якої товщини дверей
Серія 200
Спосіб встановлення Врізний
Тип механізму секретності Крестової
Тип замку З клямкою під ручку
Виліт ригеля 21 мм
Кількість комбінацій 55000
Кількість ключів 3
Клас безпеки 2
Бексет (видалення ключового отвору) 45 мм
Розмір ригеля 35 мм
Кількість ригелів 1
Наявність лицьової планки Є
Комплектація ручкою Ні
Отвори під стяжки Ні
Отвір під броню Ні
Колір Хром
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Нет |
| Класс защиты замка | 2 |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 1 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Открытие блока | Универсальное |
| Производитель | Fuaro |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Прямоугольная |
| Цвет замка | Хром |
| Комплектация | |
| Количество ключей | 3 |
| Корпус замка | Да |
| Ответная планка | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Backset | 45 мм |
| Вес | 0.425 кг |
| Выход ригеля | 21 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Применение замка | Металлическая дверь, Деревянная дверь |
- Цена: 626 ₴






