Врезной замок Fuaro V25/C-60.85.3R16

Опис
Корпус врізного циліндрового замку Fuaro V25/C-60.85.3R16 з трьома ригелями та клямкою призначений для встановлення у вхідні металеві двері. Сталевий оцинкований корпус. Універсальна реверсивна клямка, підходить для лівих та правих дверей. Отвори під стяжні гвинти. Бексет-60мм. Вихід ригелів-36мм. Міжосьова відстань -85 мм. Відкриття-3 півоберта. Діаметр ригелів -16мм. У комплект входить фурнітура кріплення. Поширений тип-розмір, не потрібне переналагодження обладнання переходу на замки серії V25.
Засувка повністю забирається не тільки від ручки, але і від ключа циліндрового механізму.
Технічні характеристики
Виробник FUARO
Країна Китай
Вага 1260 г
Гарантія 1 рік
Габарити інд уп-ки (ШхГхВ) 320x125x33 мм
Тип упаковки Коробка
Матеріал Сталь
Тип дверей Для металевих дверей
Вага дверей Не має значення
Товщина дверей Для будь-якої товщини дверей
Серія V25
Спосіб встановлення Врізний
Тип механізму секретності Циліндровий
Тип замку Основний (з клямкою під ручку)
Тип клямки Реверсивна
Міжосьова відстань 85 мм
Виліт ригеля 36 мм
Кількість ключів Ні
Клас безпеки 4
Бексет (видалення ключового отвору) 60 мм
Розмір ригеля 16 мм
Кількість ригелів 3
Наявність лицьової планки Є
Наявність висновків для тяг Ні
Отвори під стяжки Є
Отвір під броню Так
Засувка Ні
Захист від копіювання ключа Ні
Колір Хром
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Нет |
| Класс защиты замка | 4 |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Количество точек запирания | 3 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Открытие блока | Универсальное |
| Применение замка | Металлическая дверь |
| Производитель | Fuaro |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Backset | 60 мм |
| Вес | 1.26 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
- Цена: 898 ₴




