Замок врезной сувальдный Fuaro V25/S-60.00.3R16

Опис
Замок сувальдний врізний Fuaro V25/S-60.00.3R16 з трьома ригелями призначений для установки у вхідні металеві двері. Сталевий оцинкований корпус. Загартована пластина від висвердлювання. Універсальна установка, підходить для лівих та правих дверей. Бексет-60мм. Вихід ригелів-36мм. Відкриття-4 півоберта. Діаметр ригелів -16мм. В комплект входять: 4 ключі з ергономічною пластиковою головкою для дверей товщиною 40-120мм, фурнітура кріплення.
Поширений тип-розмір, не потрібне переналагодження обладнання для переходу на замки серії V25.
Технічні характеристики
Виробник FUARO
Країна Китай
Вага 1125 г
Гарантія 1 рік
Габарити інд уп-ки (ШхГхВ) 250x115x33 мм
Тип упаковки Коробка
Матеріал Сталь
Тип дверей Для металевих дверей
Вага дверей Не має значення
Товщина дверей Для будь-якої товщини дверей
Серія V25
Спосіб встановлення Врізний
Тип механізму секретності Сувальдний
Тип замку Додатковий (верхній)
Тип клямки Ні
Міжосьова відстань Ні
Виліт ригеля 36 мм
Кількість ключів 4
Ключ із пластиковою головкою Так
Клас безпеки 4
Бексет (видалення ключового отвору) 60 мм
Розмір ригеля 16 мм
Кількість ригелів 3
Наявність лицьової планки Є
Наявність висновків для тяг Ні
Довжина ключа 60 мм
Отвори під стяжки Ні
Отвір під броню Ні
Засувка Ні
Захист від копіювання ключа Ні
Додатковий захист Пластина від висвердлювання
Колір Хром
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Нет |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Количество точек запирания | 3 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Открытие блока | Универсальное |
| Применение замка | Металлическая дверь |
| Производитель | Fuaro |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Цвет замка | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Backset | 60 мм |
| Вес | 1.125 кг |
| Выход ригеля | 36 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
- Цена: 1 158 ₴




