Замок сувальдный Kedr Class 008

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОПИС МЕХАНІЗМ ЗАМКА CLASS 008
Дана модель відмінно підходить для зовнішніх металевих дверей. Сувальдний тип секрету замка дозволяє використовувати замок у приміщеннях з високою запиленістю. Наприклад, двері в складі, виробничих цехах тощо. При закриванні замка сувальдним ключем, ригелі фіксуються у відкритому положенні на 21 мм, що забезпечує надійний захист.
Особливості:
- Встановлюється на вхідні металеві та дерев’яні двері.
- Керується ручкою та сувальдним ключем.
- Торцева планка - обробка хром.
- Язичок виготовлений із сталі з гальванічним покриттям.
- Язичок реверсивний – замок підходить на праві та ліві двері.
- Три сталеві круглі ригелі Ø 11,5 мм.
- Вихід ригелів — 21 мм.
- Країна виробник – Китай.
Комплектація:
- Механізм замка.
- Зворотня планка.
- 5 ключів.
- Комплект кріплення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Нет |
| Класс защиты замка | 3 |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Открытие блока | Универсальное |
| Производитель | Кедр |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Цвет замка | Хром |
| Комплектация | |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Нет |
| Количество ключей | 5 |
| Корпус замка | Да |
| Крепежный комплект | Да |
| Ответная планка | 1 |
| Шаблон для монтажа | Нет |
| Дополнительные | |
| Открытие устройства | Ключом |
| Пользовательские характеристики | |
| Backset | 55 мм |
| Высота | 200 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр ригеля | 12 мм |
| Длина | 85 мм |
| Межосевое расстояние | 55 мм |
| Применение замка | Металлическая дверь, Деревянная дверь |
- Цена: 724 ₴



