Замок врезной сувальдный CLASS 10/S-60.3R14

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок врізний сувальдний KEDR CLASS 10S-60.3R14 додатковий
Призначений для установки в дерев'яні, металеві та броньовані двері товщиною 40-50 мм. Замок врізний здатний витримати високе навантаження.
Клас безпеки врізного замка 3. Має засув з трьох стрижнів круглого перетину діаметром 14 мм., З максимальним вильотом 28 мм. Замок відкривається і закривається зсередини і зовні ключем на 4 обороту. Конструкція має підшипник, який пом'якшує оборот ключа, також застосування підшипника увеличелось термін служби врізного замка. Є можливість установки броненакладки.
Тип: сувальдний
Клас безпеки: 3
Кількість ригелів: 3
Діаметр ригелів, мм: 14
Наявність засувки: немає
Кількість ключів: 5 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возможность замены механизма | Нет |
| Класс защиты замка | 3 |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Открытие блока | Универсальное |
| Применение замка | Металлическая дверь |
| Производитель | Кедр |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Цвет замка | Хром |
| Комплектация | |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Нет |
| Количество ключей | 5 |
| Корпус замка | Да |
| Крепежный комплект | Да |
| Ответная планка | 1 |
| Шаблон для монтажа | Нет |
| Дополнительные | |
| Открытие устройства | Ключом |
| Пользовательские характеристики | |
| Backset | 60 мм |
| Высота | 155 мм |
| Выход ригеля | 26 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр ригеля | 14 мм |
| Длина | 89.5 мм |
| Межосевое расстояние | 60 мм |
| Ширина | 26 мм |
- Цена: 658 ₴


