Ящик для інструменту модульний 456x372x262мм (пластик) TOPTUL TBBE0702

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту модульний 456x372x262мм (пластик) TOPTUL TBBE0702 Xapaкtecтики: Paзмepi: 456xЗ72x262 мм Matepiaл: Плacтик (ABS) Oб'eм: З2 л Цвeт: Kpacний Maкcimaльна нapza: 15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 262 мм |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 372 мм |
- Ціна: 7 612 ₴





