Паяльник для пластикових труб, 1500 Вт, 0-300°C, насадки 75, 90, 110 мм, металевий кейс INTERTOOL RT-2113

Електричний паяльник для пластикових труб INTERTOOL RT-2113 використовується для ручного зварювання поліпропіленових (ПП) труб і фітингів, шляхом нагрівання елементів і подальшого їх з'єднання в єдину систему. Забезпечує надійне, якісне і довговічне з'єднання без протічок швів. Паяльник широко використовується для монтажу сантехнічних систем в побутових умовах і майстрами-професіоналами.
ФункціоналПотужність паяльника 1500 Вт забезпечує швидке нагрівання до робочої температури за 3 хвилини. Індикатор нагріву сповістить про готовність - можна приступати до зварювання.
Температура нагріву регулюється за допомогою вбудованого термостату зі шкалою від 50°C до 300°C і підтримується на заданому рівні під час пайки.
В комплекті поставки 3 насадки з алюмінієвого сплаву з тефлоновим покриттям для труб великого діаметра: 75, 90, 110 мм. Завдяки антипригарному покриттю пластик не налипає і відмінно зчищається з поверхні.
Вся конструкція паяльника вирізняється високим ресурсом роботи: міцна металева нагрівальна платформа надійно кріпиться до металевого корпусу, забезпечуючи надійну роботу інструмента протягом тривалого часу.
Зручність в роботіВ комплекті до паяльника передбачена стійка підставка U-подібної форми для встановлення на робочу поверхню.
Наявність місткого металевого кейса дозволяє зручно зберігати паяльник и всі комплектуючі в одному місці. Ви не втратите жодного елементу під час транспортування.
Особливості- Швидке нагрівання до робочої температури
- Насадки для труб вкриті тефлоном
- Точне регулювання температури
- Простота в експлуатації
- Металевий кейс для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.150 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0.009000 м.куб |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Температура | 300 град. |
- Цена: 3 957,80 ₴








