Ящик для інструменту металевий 340 мм 5 відсіків (ХЗСО) MTB340-5

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик інструментальний 340 мм 5 відсіків (ХЗСО) ЯЩ330-5 MTB340-5 Кол-во секцій: 5 Розмір малої секції: 340х100х50 мм Розмір великої секції: 340х235х100 мм Габарити ящика: 340x235x200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 1 949,20 ₴


