Рівень будівельний 800мм 3 вічка, перетин 22 * 59 мм INTERTOOL MT-1133

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Важко уявити будь-яке будівництво чи ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.
Три «вічка» - візира забезпечують високоточну побудову горизонталей та вертикалей. Вічко під кутом 45⁰ дозволяє контролювати роботу двох інших візирів.
Ви легко та швидко зчитаєте показання рівня, оскільки центральна капсула збільшена.
Рівень виготовлений із зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до появи корозії, тріщин та подряпин.
Має підвищену міцність за рахунок наявності потовщеного профілю – 1,4 мм. Служить набагато довше звичайних рівнів.
Особливості
- Високоточне вимірювання
- Міцний та довговічний
- Не схильний до появи тріщин, сколів чи подряпин
- Захищений від корозії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.477 кг |
| Длина | 800 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал изготовления | анодований алюміній |
| Объем | 0.001149 куб.м |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Точность измерения | 0.5 мм/м |
| Ширина | 59 мм |
- Цена: 825 ₴







