Рівень будівельний 800 мм 3 вічка, перетин 21 * 46 мм INTERTOOL MT-1223

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складно уявити будь-яке будівництво чи ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.
Три «вічка» - візира забезпечують високоточну побудову горизонталей та вертикалей. Ампула під кутом 45⁰ дозволяє контролювати роботу двох інших візирів.
Ви легко та швидко зчитаєте показання рівня, оскільки центральна капсула збільшена.
Рівень виготовлений із зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до появи корозії, тріщин та подряпин. Служить набагато довше звичайних будівельних рівнів.
Особливості
- Високоточне вимірювання
- Міцний та довговічний
- Не схильний до появи тріщин, сколів чи подряпин
- Захищений від корозії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.300 кг |
| Длина | 800 мм |
| Объем | 0.000853 куб.м |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8 мм |
| Точность измерения | 0.5 мм/м |
| Ширина | 46.6 мм |
- Цена: 657,80 ₴




