Диск зачистной зі спіненого абразиву чорний 125 * 22,2 * 13 мм, P46, T27 INTERTOOL BT-0602

Пористий диск з нетканого абразивного волокна призначений для швидкої та ефективної зачистки поверхонь від старих лакофарбових покриттів, іржі, герметиків і будь-яких нерівностей. Також зачищає зварні шви та нержавіючі стали.
Диск абразивний - це чудова альтернатива щітками з дроту і пелюстковим дискам, завдяки своїй пористій структурі, він не забивається продуктами шліфування та не нагріває поверхню. В результаті фарба не "пливе" і відмінно зчищається.
Диск встановлюють на КШМ, максимально допустимі обороти - 7600 об/хв, зі швидкістю 55 м/с. Найкраще підійде інструмент з регулюванням обертів, намагайтеся не створювати надмірний тиск на диск, адже абразивне зерно спеціально створено для роботи від незначного зусилля. В іншому випадку надмірний натиск прискорить зношування диска.
Підходить для роботи з будь-якими поверхнями: метал, бетон, дерево, камінь, цегла, чавун, керамограніт, пластик та ін. Диск з волокном чорного кольору середньої жорсткості.
Переваги- швидка та ефективна зачистка будь-яких поверхонь
- безпечна робота
- делікатна зачистка
- великий ресурс роботи
- можна обробляти округлі поверхні та труби
- не псує геометрію деталі й не сточує зайвого
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.118 кг |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600 об/хв |
| Объем | 0.000444 куб.м |
| Тип | корал |
| Толщина диска | 13 мм |
- Цена: 374 ₴







