Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм, шаг зуба 1,2 мм, для роботи з тонким листовим металом

209 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-6007
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотно INTERTOOL SD-6007 забезпечує можливість виконання рівного різу металевих виробів і заготовок. Особливістю і вагомою перевагою є шаг зуба, що дорівнює 1.2 мм. Це свідчить про високу точність різу тонколистового (товщиною 1-3 мм) матеріалу. Загальна довжина полотна – 77 мм, а його робоча частина не перевищує 50 мм. Полотна у кількості 5 од. укомплектовані в картонну упаковку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Крок зуба | 1.2 мм |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Обсяг | 0.000043 м куб |
| Застосування | метал |
- Ціна: 209 ₴

