Валик притискний шпалерний 48 * 250мм INTERTOOL KT-0019

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Притискний валик INTERTOOL KT-0019 з покриттям з надміцної спіненої гуми використовується під час поклейки шпалер для забезпечення максимально щільного прилягання полотна шпалер до стіни, а також для видалення надлишків клею і бульбашок повітря з під полотна.
До комплекту поставки входять притискний валик 48*250 мм і ручка для валика.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.232 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 250 мм |
| Объем | 0.005100 м.куб |
| Тип | притискний |
- Цена: 182,60 ₴






