Полотно пильне для лобзика, робоча довжина 50 мм, відстань між зубами 2.0 мм, для роботи по дереву і пластику

176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-6001
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пильне полотно – це витратний матеріал для електричного лобзика. Дане полотно призначене для роботи з деревом і пластиком. Відстань між зубцями в 2 мм свідчить про високу чистоту пропилу. Загальна довжина полотна SD-6001 складає 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Кількість полотен в упаковці – 5 ед.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Крок зуба | 2 мм |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Обсяг | 0.000043 м куб |
| Застосування | дерево і пластик |
- Ціна: 176 ₴

