Валик притискний шпалерний 48 * 180мм INTERTOOL KT-0018

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Притискний валик INTERTOOL KT-0018 з покриттям з надміцної спіненої гуми використовується під час поклейки шпалер для забезпечення максимально щільного прилягання полотна шпалер до стіни, а також для видалення надлишків клею і бульбашок повітря з під полотна.
До комплекту поставки входять притискний валик 48*180 мм і ручка для валика.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.190 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 180 мм |
| Объем | 0.003500 м.куб |
| Тип | притискний |
- Цена: 158,40 ₴






