Диск пильний по деревині із твердосплавними напайками 115x22x1.4 мм , 30 зубів INTERTOOL CT-3012

Диск пильний по дереву INTERTOOL CT-3012 розрахований на роботу дисковими пилами. Завдяки використанню якісної інструментальної сталі і високоточного припою зубців, такі диски вирізняються високими експлуатаційними показниками. Самі зубці виготовляються з надміцного сплаву с точним алмазним шліфуванням. Зубці диска мають нахил, що чергується, що забезпечує точність і чистоту пропилу. Такі диски можна використовувати і для поздовжнього, і для поперечного розпилу деревини різної твердості. Так як диск має компенсаційні прорізи, він може витримувати високі температури за великої інтенсивності роботи без деформації поверхні, з мінімумом коливань, що дозволяє знизити безпосереднє навантаження на рухомі частини обладнання.
- Змінний зуб ATB для поздовжнього і поперечного розпилу,
- Диск із високоякісної інструментальної сталі,
- Високоточний припій,
- Зуб з твердого сплаву з алмазним шліфуванням.
Диски пиляльні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.113 кг |
| Геометрія зуба | ATB |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Діаметр диску | 115 мм |
| Количество зубцов | 30 |
| Объем | 0.000219 м.куб |
| Скорость вращения | 13000 об/мин |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Угол заточки | 12 °С |
| Ширина пропила | 1.8 мм |
- Цена: 154 ₴



