Валик Синтекс 180 * 48 * 8 INTERTOOL KT-4460

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4460 дозволяє гарно поглинати фарбу і рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Має ворс довжиною 18 мм. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів, водо-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.072 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000630 м.куб |
| Тип | синтекс |
- Цена: 110 ₴






