Валик Преміум 180x48x8 мм INTERTOOL KT-4360

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4360 шириною 180 мм, діаметром 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Стійкий до агресивних , речовин має високу зносостійкість. М'який короткий ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню, дозволяє значно скоротити витрату матеріалу і швидко обробляти великі за площею поверхні. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.072 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Объем | 0.000648 м.куб |
| Тип | преміум |
- Цена: 99 ₴

