Валик Елітаколор 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4655

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4655 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворса 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий термін служби. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині і ззовні приміщень. Ширина 150 мм, діаметр 48 мм, діаметр посадкового отвору 6 мм. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і шпарин поверхні, що обробляється.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.064 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 5 мм |
| Объем | 0.000676 м.куб |
| Тип | елітаколор |
- Цена: 88 ₴

