Валик Мультиколор 180x48x8 мм INTERTOOL KT-4560

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4560 виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий термін служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення. Розміри: ширина 180 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового місця 8 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.082 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 180 мм |
| Объем | 0.000644 м.куб |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 88 ₴

