Валик Синтекс 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4455

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4455 ширина – 150 мм, діаметр – 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Виготовлений з поліакрилу, має ворс довжиною 10 мм. Дозволяє суттєво економити матеріал. Використовується для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.066 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Объем | 0.000576 м.куб |
| Тип | синтекс |
- Цена: 88 ₴

